De gezelligste volleybalclub van West Maas en Waal !
Home
 

Dinsdag was er een gezamenlijke training voor de mini’s van Touché. Er was een circuit in de zaal met allerlei volleybal oefeningen. Er werd hard gewerkt onder begeleiding van Elly, Moniek en Maud en de moeders die aanwezig waren. Tot er op de tribune 3 Zwarte Pieten verschenen. Ze wilden ook graag leren volleyballen voor een competitie in Spanje. De mini’s hebben veel dingen uitgelegd , maar het was voor de Zwarte Pieten best wel moeilijk. Dit werd duidelijk in het partijtje wat aan het einde gespeeld werd, alle mini’s tegen de Zwarte Pieten en trainers. Als dank voor de uitleg kregen de mini’s allemaal een kadootje en de begeleiding een letter.

 

Off 

30/11/2017 This post was written by Categories: Nieuws Comments are off for this post


Top