De gezelligste volleybalclub van West Maas en Waal !
Home
 

Ouder/Kind toernooi was weer een succes !

Afgelopen dinsdag kon Touche voor het eerst in drie jaar weer een ouder-kind toernooi organiseren. Alle kinderen die wilden mochten  met een ouder (of oudere broer/zus) een aantal wedstrijdjes spelen. En wat is er nou leuker dan samen met papa of mama volleybal spelen? We hebben veel enthousiaste gezichten gezien. Ouders met rood aangelopen wangen, kinderen die konden uitleggen wat de spelregels precies zijn, samen ervaren dat volleybal gewoon een super leuk spel is! Alle kinderen konden op hun eigen niveau volleyballen, en tegelijkertijd laten zien hoe veel ze het afgelopen seizoen geleerd hebben. 

Aan het eind van het toernooi werden de teams die competitie gespeeld hebben nog even in het zonnetje gezet. Met een 2e plek voor team 2.1, een vierde plek voor 4.2, een 1e plek voor 4.1 en een 8e plek voor team 6.1 kijken we terug op weer een geslaagde tweede helft van de competitie, waar alle kinderen enorm gegroeid zijn als volleybal spelers. Al met al een geslaagd seizoen tot nu toe, met nog een paar trainingen te gaan. Daarna zit het seizoen er weer op voor dit schooljaar. Gelukkig is er na de zomer weer een nieuw seizoen, met nog volop plek voor nieuwe leden. Mocht je denken dat deze sport echt iets is voor jou kind, neem dan vooral contact op met mini@vvtouche.nl voor meer informatie

Off 

23/04/2022 This post was written by Categories: Nieuws Comments are off for this post


Top