De gezelligste volleybalclub van West Maas en Waal !
Home
 

Touche JC1 kampioen !

Zaterdag 23 april stond er in Dreumel een bijzondere wedstrijd op het programma. Touché JC tegen Tousala JC1. Jeugd die samen traint moest een wedstrijd tegen elkaar spelen wat voor de nodige zenuwen zorgde. Vooral ook omdat bij winst Touché JC1 kampioen kon worden. Na een korte yoga oefening door de coach waren ze bij Touché klaar voor de wedstrijd. Opdracht was vooral lekker volleyballen en plezier in de wedstrijd. Door een goede service stonden ze al snel op voorsprong. En werd de eerste set gewonnen met 25-18. Toen was het vertrouwen er wel dat het kon vandaag. De tweede en derde set waren de standen 25-13 en 25-14. De vierde set nam de spanning weer een beetje toe. Het spel was wel de hele wedstrijd mooi, mooie aanvallen en goed kijken. Dit was ook in de vierde set maar toen moest Touché een achterstand wegwerken door een goede service en veel ballen op rare plaatsen te halen in het veld. Met een stand van 25-22 was het kampioenschap een feit. Een ronde dansje met het team en de complimenten aan de tegenstanders. Touché moet nog wel 2 wedstrijden spelen maar staat al ver los van de nummer twee met 36 punten. Na de wedstrijd was er nog met de beide teams een gezellige BBQ.
Dinsdag 10 mei zijn er 2 thuiswedstrijden , Touché JC 1 om 19.00 uur en dames 1 om 20.00 uur.

Off 

25/04/2022 This post was written by Categories: Nieuws Comments are off for this post


Top