De gezelligste volleybalclub van West Maas en Waal !
Home
 

Overlijden Helma van Oosten-Rijken

Overlijden Helma van Oosten-Rijken

De laatste bal is geslagen

De laatste aanmoediging gedaan

Tot groot verdriet is afgelopen vrijdag ons verenigingslid Helma plotseling overleden. Het is nog niet te bevatten…..

Helma was vanaf het allereerste uur (juli 1990) lid van Touché en volleybalde tot een aantal jaren geleden nog in D3. Zij had in al die jaren ook een aantal bestuursfuncties en was altijd actief als vrijwilliger. De laatste jaren stond ze als coach bij D1 aan de zijlijn en hielp ze ook bij de volleyballessen op school en bij minitoernooien. Ze kwam altijd nog graag na de training naar de sporthal voor een thee of chocolademelk met slagroom. We zullen haar missen.

Wij wensen Rob en familie veel sterkte met dit grote verlies.

Lieve volleybalgroet,

Leden volleybalvereniging Touché

Off 

12/11/2018 This post was written by Categories: Nieuws Comments are off for this post


Top